Naše cesta je cíl

Jsme komunitou lidí, kteří milují obchod a sebevzdělávání. Učíme se řídit intuicí, srdcem a hodnotami
Tvoříme, pomáháme a tím si měníme zejména své vlastní životy.

Dělat věci tak, aby dávaly smysl, znamená sladit svoje kroky se svými pocity a intuicí. Pak se dá říci, že již přestáváme pracovat, ale začínáme tvořit. Tvořit cokoliv, co má daleko větší přesah, než si vůbec můžeme uvědomit. Tento přesah může ovlivnit statisíce i miliony lidí, kteří v ten správný čas čekají na impuls, na startující podnět, aby cokoliv ve svých životech změnili k lepšímu.

   Tvořit s tímto přesahem můžeme každý. Tato nekonečná síla je v nás všech. Ať už tvoříme umění, řemeslo nebo velký byznys, vždy do této tvorby můžeme vložit srdce. My jsme se rozhodli tímto způsobem vytvořit obchodní a klientskou síť. Bez limitů i hranic. Tvoříme skutečně svobodné podnikatelské prostředí jako ojedinělou příležitost.

   V tomto smyslu jsme jistě firmou nové generace, s novým neotřelým postojem ke světu i životu a v tomto ohledu neděláme žádné kompromisy.

   Úhel našeho pohledu je jednoznačný, naším pojetím podnikání lidi propojujeme. Ústředním a nosným programem je vzdělávání lidí a to netradiční ( a nebo z pohledu vývoje celého lidstva možná velmi tradiční). Dnešní vzdělávání, tak jak je známe, slouží účelově k postupnému myšlenkovému ovládání lidí a většinou směřuje ke strachu, nesvobodě, nemocem a všemu, co známe.  Přitom náš lidský potenciál je zcela jiný, neomezený, nekonečný a jedním ze základních faktorů jeho otevření je překonat strach a začít dělat to, co člověk miluje.

   Má to smysl tvořit něco nového i dnes, když je k dispozici mnoho kurzů a seminářů osobního rozvoje? Naopak, čím širší bude pole možností, tím dříve se může každý člověk osvobodit od celospolečenského programování a může začít žít nádherný život v moudrosti, zdraví, hojnosti a skvělých vztazích. Naše cesta je odlišná, otevřená. Nenabízíme žádný nový systém, který by nahradil starý. Naše vzdělávací i další produkty jsou založeny především na hodnotách, které jsou v naší společnosti nejvíce zapotřebí. Snažíme se vám zprostředkovat objektivní informaci o příležitostech s ohledem na maximální svobodu rozhodnutí. Nemáme cíle ale jasný záměr – necháváme se vést intuicí a naše tvorba je zaměřena jako podpora transformace na této planetě.

   Mimo jiné pomáháme lidem pochopit, jak funguje hojnost a peníze. V dnešní době jsou peníze obecně vnímány jako zdroj nesnází a trápení. Systém nás přes peníze ovládá a manipuluje a většina lidí mu to dovolí. Peníze jsou však energie, která je od počátku napojena na hodnotu a tvorbu (nikoliv na práci).  Každý v naší komunitě může, mimo jiné, i dostat informace, jak žít vědomý život v hojnosti a porozumět, jak peníze fungují.

    Jsme společností zastřešující komunitu, jejíž hlavním společným směrem je cesta z ega do srdce.  Jsme komunitou lidí vzájemně se podporujících a budujících skvělé vzájemné vztahy zejména založené na vzájemném respektu, přátelství a lidských hodnotách.

    Spolupracujeme s firmami a lidmi, kteří patří mezi TOP odborníky ve svých profesích ať už v oblasti nejmodernějších technologií, IT služeb či legislativy a vidí pohled na svět obdobně, jako my.

     Součástí naší komunity se může stát každý, kdo má zájem přijmout naše společné hodnoty za své, chce na sobě pracovat a žít skvělý svobodný život.  

Zpět na hlavní stránku